Novinky pro nový ročník studia MBA 2021/2023

Novinky pro nový ročník studia MBA 2021/2023

Prázdniny pomalu končí a my máme již vše nachystané na nový ročník studia MBA 2021/2023 pro všechny zájemce o titul MBA. Termín zahájení nového ročníku studia MBA jsme stanovili na sobotu 25. 9. 2021 v 9:00 hodin. Jsme velice rádi, že i přes nepříznivou epidemiologickou situaci minulého období se nám podařilo plynule realizovat všechny semináře a přednášky v současném běhu studia 2020/22. A dokonce se nám podařilo i inovovat a aktualizovat náplň studia, jak popisujeme níže.

Co nového nabízíme zájemcům o titul MBA?

Mimo již uvedené benefity ke studiu na webu Akademie-DM.cz , které jsme uvedli v předchozím článku ZDE a také atraktivní zaměření našeho studia MBA na „Digitální dovednosti manažera“ jsme provedli i několik inovativních změn. Tyto změny potvrzují naši snahu o stálé zlepšování a zvyšování kvality našeho studia. Dále také jsou v souladu s našim krédem „Z praxe pro praxi„, které vystihuje naši orientaci na znalosti a dovednosti potřebné a použitelné v praxi manažerů. Stejně jako náš život se neustále mění a musíme reagovat na nové výzvy, tak i náš studijní program se neustále vyvíjí a rozhodně nechceme ustrnout na jednom místě.

Ve stručnosti si Vás dovolujeme informovat o aktuálních novinkách.

 1. Na základě pozitivních reakcí u stávajícího běhu studia MBA, kdy jsme byli nuceni přejít na on-line formu, jsme pro nový ročník přešli přímo na „živou“ on-line formu výuky, která je dostupná v celé ČR i na Slovensku. Seminář vede lektor s živým on-line připojením přes námi použínané prostředí Zoom. V minulém roce 2020 se různých on-line kurzů zúčastnilo u nás a v mateřském CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ přes 1000 absolventů.
 2. Podařilo se nám ve třech tématech studia posílit náš lektorský tým významnými erudovanými odborníky na celorepublikové úrovni.
 3. Máme nové 3 významné partnery v čele s mezinárodně působící českou firmou AVAST, která nám zaštiťuje oblast kybernetické bezpečnosti

Stávající benefity ke studiu ZDAMA

V neposlední řadě si také dovolíme připomenou podrobněji naše benefity, které studenti mohou získat ZDARMA ke studiu (k titulu mBA). V rámci studia můžete absolvovat zdarma zkoušky:

 • buď 2x profesní zkoušky dle NSK z předem daných možností :
  • Lektor dalšího vzdělávání – 75-001-T,
  • Manažer projektu – 63-007-R,
  • Personalista – 62-007-N
 • nebo 1x profesní zkouška dle NSK z předem daných možností (Lektor dalšího vzdělávání – 75-001-T, Manažer projektu – 63-007-RPersonalista – 62-007-N) + 1 zkouška ECDL v rozsahu (4x modul ECDL Core nebo 1x modul ECDL Advanced)

Celková konečná cena celého studa je 59 900 Kč. Bližší informace o studiu najdete na stránce informace o studiu MBA.

Přihláška ke studiu MBA

Přihlášku a možnost získat titul MBA najdete na stráce přihláška ke studiu MBA – je to nejjednodušší možnost, jak se můžete přihlásit na naše studium MBA. Vyplníte jednoduchý formulář tak, abychom o vás získali základní a nutné informace a případně přiložíte CV jako PDF soubor. Jednodušší už to snad být nemůze. Přihlaste se ještě dnes a posuňte svoji kariéru na další úroveň!

Informace o Akademii DM
Digitální management, MBA, On-line, On-line výuka, Profesní studium, Titul MBA

Archivy

Kyberbezpečnost v roce 2021
Nejčastější dotazy nových studentů MBA

Další podobné články