Na této stránce můžete vyplnit nezávaznou on-line přihlášku, která bude sloužit jako podklad pro přípravu smlouvy. Tato on-line přihláška slouží pro zjednodušení komunikace s námi, pokud ovšem nemáte všechny informace, nevadí –  můžete je doplnit později.

Pokud nechcete hned vyplňovat přihlášku a máte ještě nějaké dotazy, pak můžete vyplnit jednoduchý kontaktní formulář  nebo nás kontaktujte na e-mailu info@akademie-dm.cz a domluvíme se, jak budete potřebovat.

Podmínky pro přijetí k studiu MBA

 • dosažená minimální úroveň 6 dle EQF (např. Bc., DiS.)
 • minimální 3-letá manažerská zkušenost
akademie digitálního managementu - studium MBA - přihláška

  Základní informace

  Termín výuky *
  Datum narození *

  Kontaktní informace

  Informace o vzdělání

  Rok státní zkoušky *

  Doklad o manažerské praxi (např. životopis)

  Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

  Prohlašuji, že všechny údaje jsou pravdivé a že jsem nezamlčel/a závažné skutečnosti. Beru na vědomí, že dopustím-li se podvodného jednání v přijímacím řízení, mohu být v důsledku tohoto jednání vyloučen/a ze studia. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a a jsou poskytovány dobrovolně.

  Beru na vědomí, že výše uvedené osobní údaje jsou evidovány na základě oprávněného zájmu správce, a to za účel přípravy smlouvy o studiu. V případě, že nebude uchazeč přijat (nebude uzavřena smlouva o studiu), tak budou výše uvedené osobní údaje okamžitě vymazány.

  Informace o ochraně osobních údajů