fbpx

Na této stránce můžete vyplnit nezávaznou on-line přihlášku, která bude sloužit jako podklady pro přípravu smlouvy. Pokud máte nějaké otázky, tak můžete vyplnit jednoduchý kontaktní formulář. Tato on-line přihláška slouží pro zjednodušení komunikace s námi, pokud ovšem nemáte všechny informace, tak nevadí a můžete je doplnit později.

Pokud však nechcete vyplnit nezávazvou on-line přihlášku, tak nás kontaktujte přes kontaktní formulář nebo na e-mail info@akademie-dm.cz a domluvíme se jak budete potřebovat.

akademie digitálního managementu - studium MBA - přihláška

  Základní informace

  Místo výuky *
  Datum narození *

  Kontaktní informace

  Informace o vzdělání

  Rok státní zkoušky *

  Doklad o manažerské praxi (např. životopis)

  Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

  Prohlašuji, že všechny údaje jsou pravdivé a že jsem nezamlčel/a závažné skutečnosti. Beru na vědomí, že dopustím-li se podvodného jednání v přijímacím řízení, mohu být v důsledku tohoto jednání vyloučen/a ze studia. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a a jsou poskytovány dobrovolně.

  Beru na vědomí, že výše uvedené osobní údaje jsou evidovány na základě oprávněného zájmu správce, a to za účel přípravy smlouvy o studiu. V případě, že nebude uchazeč přijat (nebude uzavřena smlouva o studiu), tak budou výše uvedené osobní údaje okamžitě vymazány.

  Informace o ochraně osobních údajů

  Menu