Další ročník studia mba - on-line

Studium MBA u nás již plně on-line

Na základě našich téměř ročních zkušeností s on-line výukou, kde jsme jako CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ – Počítačová služba s.r.o. (zřizovatel Akademie digitálního managementu) zrealizovali celkem již více jak 100 on-line kurzů s téměř 1000 on-line účastníků. A na základě toho, že od října 2020 běží i aktuální ročník našeho studia MBA on-line. Jsme se rozhodli reagovat na měnící se situaci na vzdělávací trhu a v souladu se strategií digitální transformace jsme připravili a plánujeme otevřít studium MBA u nás již plně on-line. Zahájení podzimního on-line běhu studia MBA je plánováno na 25.09. 2021.

Naše zkušenosti s on-line výukou 2020

Nejen jak uvádím výšše, kde jsme v průběhu roku 2020 vyzkoušeli řadu SW platforem pro on-line vzdělávání a realizovali velké množství on-line vzdělávacích kurzů, jak akreditovaných pro rekvalifikační kurzy, dále DVPP (další vzdělávání pedagogických pracovníků) pro pedagogy z celé ČR, tak i zakázky pro zákazníky (převážně manažery). Drtivá většina účastníků si on-line vzdělávání, po překonání úvodních technických bariér, zvykla a dokonce si ji pochvaluje. Řada z nich již jinou formu nebude v budoucnu vyhledávat.

Naše zkušenosti s on-line studiem MBA

V září (19.9.2020) jsme u nás zahájili již III. ročník studia MBA v Olomouci, který byl původně jako předcházející plánován prezenční formou realizace. Epidemiologická situace nás donutila hned po prvním semináři přejít na on-line formu a to můžeme konstatovat, že bez jakýchkoliv komplikací. Musíme zde zmínit, že využíváme aktuálně nám nejvíce vyhovující prostředí SW Zoom. Tento oproti řadě jiných nám umožňuje řadu interaktivních technik, které je potřeba do nové formy výuky ve větší míře doplnit.

Vypsali jsme nový ročník on-line studia MBA

Jak již bylo uvedeno v úvodu tohoto článku, tak jsme na četné žádosti o on-line formu vzdělávání i v oblasti studia MBA aktuálně vypsali nový termín zahájení na 25.09.2021. Jak je již zvykem zahájíme seminářem Ing. Jiřího Chábery, MBA – „Digitální komptence ve firemní praxi. Detailní informace jak o konkrétní zahajovací přednášce, tak o celé tématické náplni studia MBA najdete na uvedených odkazech. Na rozdíl od prezenčního studia budete moci čerpat moderní benefity digitální doby, jako je:

  • možnost sledovat výuku z pohodlí domova a
  • také případně se v době 14 dnů po semináři podívat na ZÁZNAM z posledního semináře.

Aktuálně se můžete přihlásit na on-line přihlášce.

Proč studovat MBA u nás?

  • Více jak 20 let zkušeností ve vzdělávání dospělých prostřednictvím zřizovatele akademii CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ – Počítačová služba s.r.o.
  • Špičkoví lektoři, kteří jsou odborníci ve svých oborech.
  • Zaměření studia na digitální kompetence managera– což je aktuálně velice atraktivní zaměření.
  • V rámci studia MBA je možnost absolvovat zdarma některé z následujících zkoušek:
    • buď 2x profesní zkoušky dle NSK z předem daných možností (Lektor dalšího vzdělávání – 75-001-T, Manažer projektu – 63-007-RPersonalista – 62-007-N)
    • nebo 1x profesní zkouška dle NSK z předem daných možností () + 1 zkouška ECDL v rozsahu (4x modul ECDL Core nebo 1x modul ECDL Advanced)

Cena studia MBA on-line

Celková cena za on-line studium MBA se zaměřením na digitální kompetence manažerů je 59 900 Kč vč. DPH nebo 3x 19 967  Kč nebo 18x 3 328 Kč.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@Akademie-DM.cz .

Informace o Akademii DM
MBA, MBA 2021, On-line, On-line výuka, Studium MBA

Archivy

Téma další přednášky bude Digitální marketing 2021
On-line přednáška – Moderní prezentace v digitální době

Další podobné články