Nový ročník MBA - online - 2022/2024

Nový ročník studia MBA je tady

S potěšením si dovolujeme našim zákazníkům a příznivcům sdělit, že již máme připraven nový ročník studia MBA. Již v sobotu 17.9.2022 v 9:00 hodin – zahajujeme již potřetí on-line (živou výuku) našeho studia MBA. Profilové zaměření studia je na Digitální kompetence manažera.

Již V. ročník studia MBA

Celkově tedy v sídle naší Akademie digitálního managementu z.ú. v Olomouci (teď přesněji online z Olomouce) zahajujeme již V. ročník našeho studia MBA. Paradoxně nás celá covidová pandemie, která zasáhla naše dva studijní ročníky, posunila do neomezeného internetového prostoru. A hlavně rozšířila naši online nabídku nejen do celé ČR ale i za hranice. Aktuálně například jsou již ve III.semestu 4 slovenští studenti. A na aktuální nový ročník máme již více jak 10 přihlášek opět ze Slovenska a dokonce i jednu z Austrálie. Jedná se o Čecha dlouhodobě pracujícího právě v Austrálii a mohu potvrdit, že jsme důkladně s tímto zákazníkem ověřovali online dostupnost a stabilitu živé výuky online. A hodnocení bylo OK.

Kdo jsou naši lektoři?

Všechno to jsou lidé z praxe a profesionálové ve své profesi. Díky tomu nejsou jejich přednášky nudné a ani stále stejné. Pokaždé přidají do svých přednášek i novinky ze své specializace. Scela v duchu našeho mota „Z praxe pro praxi„. Na profily jednotlivých lektorů se můžete podívat na našem webu.

Obavy z online výuky již překonány

V úvodu přechodu z prezenční výuky na živou online výuku se z nutnosti stala výhoda. Hned první ročník studentů, kteří nastoupili původně do prezenční výuky a museli povině se přesunout v březnu 2020 do online prostoru. Již po prvních přednáškách si velice tuto formu výuky oblíbili. Především studenti z Prahy, Ostravy a dalších vzdálenějších míst. Můžeme tedy tutu změnu hodnotit jako pozitivní a případné bariéry na straně studentů byli pouze z počátku a jednalo se především o obavy z neznámého. Dalším důležitým faktorem je zlepšující se stabilita a propustnost internetu. Nejednou se stává, že studenti se přihlašují ze svých služebních cest v zahraničí atd. Což opět zvyšuje komfort celého procesu výuky.

Využívané sledování záznamů z živé výuky

Dalším benefitem tohoto způsobu výuky je také možnost zpětného sledování záznamu každého realizovaného semináře. Tento záznam je pouze pro aktuální studenty daného ročníku a vždy se jedná o záznam živé výuky, která aktuálně proběhla. V žádném případě nebudeme nikdy prodávat jen videozáznamy. Vždy je to pouze doplňková možnost shlédnout aktuální přednášku pro vytížené manažery, kteří tuto možnost hojně využívají. Tolik k našim zkušenostem a hodnocení studentů.

Nový ročník studia MBA zahajujeme již 17.9.2022

Jsme velice rádi, že si řada manažerů vybírá naše studium MBA právě pro jeho tematické zaměření na Digitální kompetence manažera, kdy právě zúročujeme naše více jak 30ti leté vzkušenosti v oblast IT a jeho vzdělávání v oblasti dospělých. Aktuálně máme již cca 70% kapacity nového ročníku studia MBA zaplněno. Také hned první seminář je zaměřen právě na úvod do celé problematiky digitálních kompetencí a jeho stavu či transformace ve firmách.

Přehled seminářů I.semestru

(celý program studia najdete na našich stránkách ZDE)

Termíny:

17. 09. 2021  SobotaÚvod, Digitální kompetence (nejen) ve firemní praxi
22. 10. 2022  SobotaAge management v digitální době
26. 11. 2022  SobotaPersonalistika v digitální době v návaznosti na Průmysl 4.0, HR 4.0
17. 12. 2022  SobotaDigitální měny, blockchain ve firemní praxi
21. 01. 2023  SobotaDigitální marketing ve firemní praxi
25. 02. 2023 SobotaZdravý životní styl manažera (nejen) v digitálním věku
Semináře I.semestru studia MBA 2022/24

Poslední volná místa

Velice si vážíme zájmu manažerů, ředitelů, vedoucích pracovníků…, kteří mají zájem se rozvíjet a pracovat na sobě. Domníváme se, že každý manažer se musí nějak vyrovnat s výzvami doby v oblasti digitalizace a digitální transformace firmy, organizace či instituce. Vtomto okamžiku probíhá ještě příjem přihlášek a je možné se zaregistrovat na stránce s přihláškou. Pospěšte si – kapacita je již ze 70% obsazana.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy tak nás kontaktujte na telefonu +420 602 735 024 nebo na e-mailu info@akademie-dm.cz.

Těšíme se na Vás.

Děkujeme všem našim Partnerům za podporu a spolupráci PARTNEŘI.

Informace o Akademii DM
Digitální management, MBA, Nový ročník, Olomouc, On-line, On-line výuka, Profesní studium

Archivy

Seminář – Projektové řízení
První přednáška ročníku 2022/2024

Další podobné články