Zahájení nového běhu studia MBA již 19. 9. 2020

Zahájení nového běhu studia MBA již 19. 9. 2020

V minulém příspěvku jsme vás seznámili s úspěšným zakončením studia cca 80 % studentů. Zbývající cca 20 % si prodloužilo termín závěrečné zkoušky a obhajoby na září. Pevně věříme, že se budeme blížit ke 100% úspěšnosti našeho studia MBA. V tomto prázdninovém čase se již plně věnujeme přípravám na nový běh studia MBA se zahájením již 19. 9. 2020.

Nový běh studia MBA

Nový běh jsme cíleně naplánovali na začátek září a to především proto, že vlivem situace v ČR jsme na jaře neotevřeli původně plánovaný běh. Proto již řada přihlášených studentů čeká na zahájení svého studia téměř půl roku. Vážíme si jejich důvěry a plni očekávání se těšíme na první setkání při zahájení studia.

Klíčové zaměření celého studia MBA téma „digitálních kompetencí manažera

První seminář studia MBA bude pod vedením celostátně uznávané osobnosti v oblasti digitálních kompetenci manažera – Ing. Jiřího Chábery, MBA. Název úvodního seminář je Digitální kompetence ve firemní praxi.

Jak je naším zvykem, umožňujeme našim minulým studentů MBA se účastnit semináře, kterého se v minulém studijním běhu z nejrůznějších důvodů nemohli zúčastnit. A právě tento úvodní seminář řada studentů nestihla minule absolvovat, protože někteří přistoupili k studiu až po zahájení a tedy až po uskutečnění právě tohoto úvodního semináře. Očekáváme, že na tomto semináři tak dojde k setkání našich absolventů s nově „navstoupivšími“ studenty MBA.

První seminář se již blíží – z nového profesního studia MBA v Olomouci, takže si pojďme představit prvního přednášejícího – je jím Ing. Jiří Chábera, MBA . Jeho seminář má název Digitální kompetence (nejen) ve firemní praxi, … aneb jak rozhodovat v oblasti, ve které nejsem profesionál.

Přednášející – Ing. Jiří Chábera, MBA

Pan Ing. Jiří Chábera, MBA je zkušený a dlouholetý manažer mezinárodního standardu ECDL pro Českou republiku. V roce 2004 se stal členem Fóra pro informační gramotnost poradní pracovní skupiny pro oblast informační a počítačové gramotnosti ministryně informatiky. Od roku 2005 se naplno věnoval a stále věnuje propagaci a realizaci myšlenek mezinárodního konceptu digitální gramotnosti ECDL / ICDL. V letech 2014 a 2015, jako spoluautor, připravoval vládou schválenou Strategii digitální gramotnosti ČR do roku 2020.

Jiří Chábera
Lektor tématu digitálních kompetencí v praxi

Má řadu let praktických zkušeností v oblasti výroby, obchodu a servisu výpočetní techniky, v oblasti vývoje, prodeje a poskytování komplexních ICT služeb a v neposlední řadě v oblasti firemního managementu, řízení projektů, vzdělávání a ověřování digitálních kompetencí podle konceptu ECDL.

K samotnému semináři

Jste nakloněni digitálním technologiím nebo jste je prostě přijali jako nezbytnou součást svého osobního či profesního života? Máte alespoň minimální zkušenosti s využíváním digitálních technologií v podřízené nebo nadřízené pozici, v administrativě, při komunikaci, v personální politice nebo ve vzdělávání?

Pokud ano, pak jste srdečně zváni na seminář s názvem: Digitální kompetence (nejen) ve firemní praxi, … aneb jak rozhodovat v oblasti, ve které nejsem profesionál. Společně s Ing. Jiřím Cháberou, MBA (ČSKI, ECDL-CZ, CertiCon a.s.) snadno pochopíte význam digitálních kompetencí – jak pro občanský a profesní život jedince, tak pro provoz a rozvoj firem. Získáte přehled o potřebném rozsahu digitálních kompetencí zaměstnanců.

O smyslu, možnostech a omezeních digitálních technologií používaných (nejen) ve firemní praxi a o způsobech měření úrovně digitálních kompetencí. Kromě toho si budete moci bez pozlátka pohovořit o tom, jak jsou na tom Češi s digitálními kompetencemi. Jak vypadá naše střední školství, co můžete očekávat od nových zaměstnanců, absolventů rekvalifikací nebo třeba od příchodu Průmyslu 4.0.

Proč studovat MBA u nás?

 • Více jak 20 let zkušeností ve vzdělávání dospělých prostřednictvím zřizovatele akademii CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ – Počítačová služba s.r.o.
 • Špičkoví lektoři, kteří jsou odborníci ve svých oborech.
 • Zaměření studia na digitální management – což je velice atraktivní zaměření.
 • V rámci studia je možnost absolvovat zdarma zkoušky:
  • buď 2x profesní zkoušky dle NSK z předem daných možností (Lektor dalšího vzdělávání – 75-001-T, Manažer projektu – 63-007-RPersonalista – 62-007-N)
  • nebo 1x profesní zkouška dle NSK z předem daných možností () + 1 zkouška ECDL v rozsahu (4x modul ECDL Core nebo 1x modul ECDL Advanced)
 • Máte-li zájem či váháte zda se zapojit do studia MBA, neváhejte kapacita je již na cca 75% naplněna.
 • Přihlášky budou přijímány do 31.8.2020 (nebo do naplnění kapacity) – přihlásit se můžete na této stránce – přihláška.

Máte zájem o studium MBA, ale máte ještě nějaký dotaz ? Tak nám napište!


  Použijeme vaše osobní údaje pro vyřešení vašeho dotazu dle našich zásad ochrany osobních údajů. Tato stránka je ochráněna reCAPTCHA od Google Privacy Policy a podmínky použití.


  Informace o Akademii DM
  Chábera, Digitální kompetence, ECD, MBA, Olomouc, Přihlášky

  Archivy

  Úspěšné zakončení II. běhu studia MBA v Olomouci
  Zahajujeme již 19.9.2020 – poslední volná místa

  Další podobné články