Zahajujeme již 19.9.2020 - poslední volná místa

Zahajujeme již 19.9.2020 – poslední volná místa

V sobotu 19.9.2020 zahajujeme v 9:00 hodin nový ročník studia MBA v Olomouci (výstupem titul MBA) – tématicky zaměřeno na Digitální kompetence manažera. Složení studentů je jako vždy velice pestré a tím i diskuse a workshopy v rámci témat jednotlivých přednášek budou jistě zajímavé. Jsme připraveni řešit i případné omezení výuky, i když tohoto typu manažerského vzdělávání se běžná omezení netýkají.

Na úvod budou studenti ředitelem Akademie digitálního managementu z.ú. seznámeni s organizací všech 3 semestrů studia a také podmínkami pro získání titulu MBA. Tedy složení závěrečné zkoušky a obhajoby závěrečné práce studia. Dále také budou představeni partneři našeho studia MBA v Olomouci.

První seminář

Jako tradičně zahajujeme první seminář klíčovým tématem celého studia Digitální kompetence ve firemní praxi, … aneb jak rozhodovat v oblasti, ve které nejsem profesionál. O smyslu, možnostech a omezeních digitálních technologií používaných (nejen) ve firemní praxi a o způsobech měření úrovně digitálních kompetencí. Kromě toho si budete moci bez pozlátka pohovořit o tom, jak jsou na tom češi s digitálními kompetencemi. Jak vypadá naše střední školství, co můžete očekávat od nových zaměstnanců, absolventů rekvalifikací nebo třeba od příchodu Průmyslu 4.0.

Společně s Ing. Jiřím CháberouMBA (ČSKI, ECDL-CZ, CertiCon a.s.) snadno pochopíte význam digitálních kompetencí – jak pro občanský a profesní život jedince, tak pro provoz a rozvoj firem. Získáte přehled o potřebném rozsahu digitálních kompetencí zaměstnanců. Bližší informace o semináři najdete také ZDE.

Termíny seminářů I. Semestru

Ročník 2020/2022

Bližší popisy jednotlivých předmětů najdete na naši stránkách.

Datum
(zahájení vždy od 9:00 hod.)
Téma 
19. 09. 2020  SobotaÚvod ke Studiu MBA, Digitální kompetence (nejen) ve firemní praxi
17. 10. 2020  SobotaAge management v digitální době
21. 11. 2020  SobotaPersonalistika v digitální době v návaznosti na Průmysl 4.0, HR 4.0
12. 12. 2020  SobotaDigitální měny, blockchain ve firemní praxi
16. 01. 2021  SobotaZdravý životní styl manažera (nejen) v digitálním věku
20. 02. 2021  SobotaDigitální marketing ve firemní praxi
I. Semestr Studia MBA v Olomouci

Účastníci studia MBA – poslední místa

Protože již většina kapacity je zaplněna, tak můžeme říci, že nás čeká opět velmi rozmanitá a zajímavá skupina. Již v minulých ročnících se nám podařilo poskládat zajimavé účastníky studia MBA v Olomouci. Vždy z různých oborů a odvětí a různé stupně „seniority“ – někdy opravdu protřelí podnikatelé s desítky let zkušeností s managementem a někdy teprve mladí manažeři, kteří jsou většinou plní elánu a ideálů. Takže vždy v rámci přednášek se rozběhene zajímavá debata, která je dle našich absolventů, velmi zajímavá a rozšiřuje obzory. Pokud byste měli zájem o studium MBA v Olomouci na téma digitální management, tak se můžete stále přihlásit – několik posledních míst ještě stále je, i když věříme, že brzy bude naplněna kapacita studia.

Proč studovat MBA u nás?

  • Více jak 25 let zkušeností ve vzdělávání dospělých prostřednictvím zřizovatele akademii CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ – Počítačová služba s.r.o.
  • Špičkoví lektoři, kteří jsou odborníci ve svých oborech.
  • Zaměření studia na digitální management – což je velice atraktivní zaměření.
  • V rámci studia je možnost navíc absolvovat zdarma zkoušky:
    • buď 2x profesní zkoušky dle NSK z předem daných možností (Lektor dalšího vzdělávání – 75-001-T, Manažer projektu – 63-007-RPersonalista – 62-007-N)
    • nebo 1x profesní zkouška dle NSK z předem daných možností () + 1 zkouška ECDL v rozsahu (4x modul ECDL Core nebo 1x modul ECDL Advanced)
  • Máte-li zájem či váháte zda se zapojit do studia MBA a získat titul MBA, neváhejte kapacita je již na cca 80% naplněna.
  • Přihlášky budou přijímány do naplnění kapacity) – přihlásit se můžete na této stránce – přihláška.

Informace o Akademii DM
Chábera, Digitální kompetence, Digitální management, Digitální společnost, ECDL, MBA, MBA v Olomouci, Olomouc, Přihlášky, Termíny

Archivy

Zahájení nového běhu studia MBA již 19. 9. 2020
První přednáška nového ročníku studia MBA v Olomouci

Další podobné články