Nové termíny zahájení studia MBA v Olomouci a v Brně

Nové termíny zahájení studia MBA v Olomouci a v Brně

Jsme již za polovinou aktuálního ročníku profesního studia MBA v Olomouci (tj. 2018/2020) a proto jsme se rozhodli zveřejnit nové termíny pro zahájení dalších ročníků. Konkrétně pro období 2019/2021 v Olomouci a 2020/2022 v Brně. Možná jste četli náš článek o tom, že chystáme otevřít nový ročník studia MBA v Brně, ale z organizačních důvodů jsme museli tento krok posunou až na rok 2020. Studium MBA probíhá v prostorách společnosti CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ – Počítačová služba s.r.o.

Proč studium MBA na naší akademii?

Tuhle otázku si zajisté pokládáte vy všichni, kteří uvažujete o tom, že byste se chtěli posunout ve své profesní kariéře. Možná jste již nějakou dobu na manažerské pozici a chtěli byste se posunout nebo si prostě jen rozšířit svůj rozhled. Naše studium MBA jsme zaměřili na digitální management, ale ne ve smyslu, že bychom chtěli z manažerů „dělat“ IT specialisty, jak si někteří mylně myslí. Zvolili jsme toto zaměření, protože si myslíme, že tato problematika je důležitá. Spoustu manažerů ani netuší jaké jsou možnosti v digitální době. Proto máme témata jako je Personalistika v digitální době v návaznosti na průmysl 4.0, 3D technologie ve firemní praxi neboli aditivní výroba a mnoho dalších, které můžete najít na stránce, která se věnuje programu studia MBA.

Obecně se snažíme naše přednášky/semináře rozdělit na dvě části a to na teoretický základ, kteří studenti potřebuji k pochopení tématu a praktickou část, kde jsou často buď prezentovány případové studie v dané problematice, nebo různé příklady aplikace v praxi. Domníváme se, že právě tímto přístupem se nejvíce lišíme od ostatních studií MBA a to zaměřením na praxi. Klademe velký důraz na praxi v našich seminářích tak, aby každý seminář měl pro studenty přidanou hodnotu, když už obětovali to nejdražší, co mají, a to jejich čas.

Dalším přínosem pro naše studenty, kromě samotných kvalitních přednášek, je možnost seznámit se z dalšími účastníky studia. Studenti studia MBA pracují v různých oborech a oblastech (výroba, služby, průmysl, školství, státní zpráva atd.) a tím tak mohou pro sebe získat i zajímavé kontakty do budoucna.

Nové termíny zahájení studia v Olomouci a v Brně

Další termín zahájení studia pro Olomouc je 26.10. 2019 a pro Brno je termín 28.03. 2020. Pokud máte zájem o naše studium MBA se zaměřením na digitální management v Olomouci nebo v Brně, stačí vyplnit on-line přihlášku.

A jaká je vlastně cena studia MBA v Brně nebo v Olomouci? Cena za celé studium je stanovena na 64 900 Kč vč. DPH. Pokud byste ještě měli nějaké otázky či dotazy, pak můžete využít náš kontaktní formulář nebo nám napsat na email info@akademie-dm.cz.

Informace o Akademii DM
Brno, Cena studia MBA, CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ, MBA, MBA v Brně, Nový běh studia MBA, Olomouc, Profesní studium, Termíny

Archivy

Manažerské výzvy s prof. Milanem Zeleným
Moderní prezentace v digitální době

Další podobné články