Manažerské výzvy s panem profesorem Milanem Zeleným

Manažerské výzvy s prof. Milanem Zeleným

prof. Milan Zelený
Prof. Milan Zelený

Blíží se očekávaný termín semináře 15.6.2019, kdy v rámci našeho Manažerského studia MBA v Olomouci a v Brně budeme mít tu čest přivítat prof. Milana Zeleného v Olomouci. S panem profesorem jsme se domluvili na třech aktuálních tématech, kterých se ve svém semináři dotkne. Velice si této podpory vážíme a věříme, že naše manažerské studium MBA bude tímto seminářem velice obohaceno.

Tématické zaměření semináře Manažerského studia MBA

S panem profesorem Zeleným proběhlo několik jednání, kdy jsme si spolu upřesňovali tématické zaměření jeho semináře. Nakonec jsme z celkem 10 prioritních témat, kterými se zabývá jeho ZET Foundation (r), společně vybrali následující 3 témata :

Jednání o Manažerském studiu MBA v Olomouci

Principy a odkaz Bati v dnešní (digitální) době

Ve smyslu zkušeností Baťových měst, koordinujeme tvorbu komplexních, integrovaných produkčních celků, často jen částečně dokončených, pro export do ekonomicky ohrožených oblastí: tj. umístění výroby co nejblíže ke konečnému spotřebiteli, obnovení autonomní lokální komunity – a tak omezení vynucené migrace, vnější i vnitřní – při použití nejnovějších digitálních, modulárních a robotických technologií. Zároveň tvoříme elektro-solární komplex, distribuované autonomní energetiky

ZET Organizace – sebe-obnovující podnik

Představuje podnikovou organizaci pro 21. století, založenou na třech autonomních, paralelních a posuvných modulech PPF (past, present, future), umožňující současné pokrytí příležitostí minulých, současných a budoucích. Při akceleraci hospodářské, technologické a politické změny, PPF umožňuje dlouhodobé podnikové přežití ve smyslu dlouhodobé sebeudržitelnosti.

Strategie prvního kroku

Nový pohled na tvorbu a práci se strategií v současné době plné změn. Právě toto téma očekáváme, že účastníky našeho Manažerského studia MBA v Olomouci nejvíce zaujme.

Mimořádná nabídka

Jelikož se domníváme, že tato ojedinělá akce v Olomouci by mohla zaujmout i širší manažerské zastoupení, rozhodli jsme se nabídnout možnost zúčastnit se tohoto semináře nejen našim řádným studentům našeho Manažerského studia MBA v Olomouci ale i širší manažerské a podnikatelské veřejnosti.

Manažerské studium MBA v Olomouci

Přihlásit se na tento seminář s panem profesorem Zeleným můžete na webových stránkách CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ – přihláška. Cena je stanovena na 3 990,-Kč + 21%DPH (4 827,-Kč vč. DPH). Místa jsou samozřejmě limitována, takže se přihlaste včas.

Dále se můžete podívat na další informace o nás a partnerech naší Akademie digitálního managementu z.ú.

Informace o Akademii DM
CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ, Manažerské výzvy, Olomouc, prof. Milan Zelený, Profesní studium

Archivy

3D technologie a jejich uplatnění v praxi
Nové termíny zahájení studia MBA v Olomouci a v Brně

Další podobné články