Moderní prezentace v digitální době

Moderní prezentace v digitální době

Prezentace na poradách, před zákazníky, před kolegy … bývá někdy noční můra, jindy těžká nuda. Jak to změnit? Jednoduše! Stačí se naučit pár fíglů, jak si připravit moderní prezentaci, naučit se využívat moderní technologie a v neposlední řadě se také připravit „fyzicky“ – hlas, dýchání, body language, …

Kdy a kde?

Takže co nás bude čekat na dalším semináři našeho studia MBA? Tak nejprve, kdy a kde – v sobotu 29. 6. 2019 od 9:00 v klimatizované učebně VZDĚLÁVACÍHO CENTRA, v Olomouci.

Co se dozvíte a naučíte?

Program semináře je bohatý – ukážeme si, jak se připravit před samotným vystoupením – jak správně dýchat, jak se rozmluvit, jak „ukočírovat“ své tělo (držení těla, co dělat s rukama, nohama, …).

Před každou prezentací je potřeba si také uvědomit, kdo bude naše „publikum“. Budou to kolegové, šéf na poradě? Budou to naši nebo budoucí zákazníci nebo klienti? Budou to účastníci vzdělávání? Pro každé publikum je nutné připravit jinou prezentaci.

Jak připravit obsah a strukturu prezentace? Ukážeme si, jak můžeme využít myšlenkové mapy, jak si připravit Storyboard prezentace, jak pracovat s příběhy (storytelling), … Ukážeme si, jak při prezentaci můžeme využívat vizuální složku sdělení – protože, buďme upřímní – číst se už dnes mnoha lidem nechce. Obrázek, videografika, video dnes poskytuje mnohem atraktivnější a rychlejší a i efektivnější sdělení informací.

Určitě jste museli prezentovat data v tabulkách nebo grafech. Jsou to údaje, které jsou důležité, ale spousta posluchačů se v nich neorientuje a nevyzná se v nich. Ukážeme si, jak i tato „nudná„, ale nutná data, prezentovat tak, aby to každý pochopil 🙂

Prezentovat můžeme nejen pomocí notebooku nebo tabletu a projektoru. Můžeme využít třeba náš chytrý telefon a k němu další chytré zařízení Google ChromeCast. Vše si v rámci semináře prakticky ukážeme a vyzkoušíme.

A protože většina z nás používá pro přípravu prezentace MS Powerpoint, ukážeme si, a můžeme si i prakticky vyzkoušet, jak si připravit základ pro dobrou prezentaci. A možná si i vyzkoušíme vytvořit jednoduchou infografiku s animací – právě pomocí nástrojů v MS Powerpointu.

Tak co? Už se těšíte? My taky!

A abychom Vás ještě více navnadili, připravili jsme pro vás (v duchu obsahu semináře) malou ochutnávku v podobě krátkého videa 🙂

Pozvánka na seminář Moderní prezentace v digitální době
Informace o Akademii DM
CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ, MS PowerPoint, Olomouc, Podmolíková, Prezentace, StoryBoard

Archivy

Nové termíny zahájení studia MBA v Olomouci a v Brně
Prezentace v digitální době

Další podobné články