Manažerská ekonomika - MBA - Jáčová - 2022

Manažerská ekonomika 2022

Již tuto sobotu 21.5. 2022 nás čeká další seminář tentokrát na téma Manažerská ekonomika v digitálním prostředí a to pod vedením majitelky a ředitelky společnosti UOL účetnictví paní Ing. Jáčová.

Na co se můžeme těšit?

Kromě „klasických“ účetních pojmů a témat jako je např. Cash-flow, aktiva, pasiva, náklady, výnosy a dalších se zaměříme také na praktickou stránku ekonomiky ve firmách. Přehled témat můžete najít v minulém článku Manažerská ekonomika 2021. Rozhodně nepůjde o nudnou nebo „suchou“ přednášku jak možná znáte od jinud. Paní Jáčová si pro vás připravila osobní pozvánku ve videu umístěné hned vedle.

Případně pokud bude zájem, tak se můžeme podívat i na otázky typu – jak se daní krypto a podobně. Paní Jáčová je velmi aktivní na sociálních sítích, kde se snaží přiblížit účetní nebo ekonomická témata širšímu publiku.

Něco málo o lektorce semináře

Majitelka UOL Účetnictví a naší lektorkou ekonomické přednášky je Ing. Jana Jáčová. Paní Jáčová vystudovala Univerzitu v Pardubicích a řidí jednu z největších účetních firem v České republice. Také své aktivity postupně rozšiřuje na Slovensko. Jsme velmi rádi, že můžeme v našem lektorském sboru přivítat tak zkušenou manažerku a odbornici na účetnictví. Její přednáška se jmenuje Manažerská ekonomika v digitálním prostředí a zaměří se vní na to co potřebuje znát a vědět manažer v 21. století. Díky svým zkušenostem půjde zajísté o zajímavou a důležitou přednášku.

Další ročník MBA studia on-line

Pokud vás naše studium MBA zaujalo, tak chystáme další ročník už od tohoto září s tím, že už aktuálně máme zaplněno 55% kapacity studia, takže pokud váháte jestli se přihlásit na naše studium MBA, tak je prává chvíle se rozhodnout. Nebo budete možná muset počkat až na další ročník 2023. Pokud máte nějaké otázky tak nám je napiště na info@akademie-dm.cz a rádi je vám zodpovíme. Nebo se rovnou přihlašte na stránce přihláška.

Informace o Akademii DM
Daně, Digitální management, Ekonomika, Kryptoměny, Manažerská ekonomika v digitálním prostředí, MBA, On-line, On-line výuka

Archivy

Kyberbezpečnost – 2022
Hodnocení studia MBA od ředitelky školy

Další podobné články