Prodloužený příjem přihlášek studia MBA

Prodloužený příjem přihlášek studia MBA

Vzhledem k současnému zaneprázdnění všech manažerů a jejich naprosté vytíženosti, jsme se rozhodli prodloužit příjem přihlášek na studium MBA do konce roku 2019. Současná hektická předvánoční doba nenahrává zájmu o zahájení tohoto studia. Věříme, že tímto nabízíme možnost pro manažery, hledající změnu či novou životní výzvu, aby se do studia zapojili od nového roku 2020. Také i z tohoto důvodu je nový termín zahájení III. ročníku studia MBA v Olomouci je stanoven na sobotu 21. března 2020.

Vnímáme narůstající počet manažerů, kteří chtějí změnit místo, práci či hledají novou životní výzvu. Rádi všem těm, kteří si právě v rámci třeba Novoročního předsevzetí naplánují výzvu – nově zahájit své studium MBA. Počítáme s tím, že řada manažerů si právě dá předsevzetí „Získat titul MBA„.

Moderní zaměření našeho studia MBA

Naše studium MBA je tématicky zaměřeno na manažerské zvládání nových digitálních výzev z pohledu řízení a uplatnění v praxí nových výzev digitální doby.

 • Zaměření studia na digitální management – což je velice atraktivní zaměření.
 • Není to jen o titulu MBA, ale o nových znalostech.
 • Není to jen o dobré ceně studia, ale o získání poznatků z „dobré praxe“.
 • Není to jen o „sezení“ na seminářích, ale o zajímavých a podnětných diskuzích i mezi studenty-manažery.

Nedílnou součástí studia jsou témata jako digitální marketing, 3D technologie, projektové řízení v digitální době, moderní prezentace, řízení lidí v digitální době,… bližší informace o obsahu studia najdete ZDE.

Proč studovat MBA na Akademii digitálního managementu?

 • Více jak 20 let zkušeností ve vzdělávání dospělých prostřednictvím zřizovatele akademii CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ – Počítačová služba s.r.o.
 • Špičkoví lektoři, kteří jsou odborníci ve svých oborech, předávání zkušeností.
 • V rámci studia je možnost absolvovat zdarma zkoušky:
  • buď 2x profesní zkoušky dle NSK z předem daných možností (Lektor dalšího vzdělávání – 75-001-T, Manažer projektu – 63-007-RPersonalista – 62-007-N)
  • nebo 1x profesní zkouška dle NSK z předem daných možností () + 1 zkouška ECDL v rozsahu (4x modul ECDL Core nebo 1x modul ECDL Advanced)

Přihlášku ke studiu MBA

Pokud se chcete přihlásit, tak můžete na teto stránce ZDE, pokud však se chcete na něco kolem studia MBA zeptat, tak můžete využít náš kontaktní formulář nebo napsat na e-mail lpodmolik@akademie-dm.cz.

Prodloužený příjem přihlášek studia MBA

Všem rodinným příslušníkům nabízíme možnost zakoupení netradičního Vánočního dárku pro Vašeho manažera. Určitě se bude jednat o životní dárek, který nebude nikdy zapomenut. Současně se studiem MBA máte možnost zdarma absolvovat dvě profesní zkoušky pro získání kvalifikace v některých profesích s manažerskými dovednostmi. Bližší informace ZDE.

Studium MBA jako dárek pod stromeček!

Informace o Akademii DM
MBA, Nový běh studia MBA, Olomouc, Přihlášky

Archivy

Co bylo na Future Port Prague 2019?
Přehled software pro podporu projektového řízení

Další podobné články