Novinky pro studenty MBA ročníku 2020/2022

Novinky v rámci studia MBA ročník 2020/2022

Máme novinky v rámci ještě aktuálního studia MBA ročníku 2020/2022, ale předpokládáme, že to bude zajímat i potenciální nové studenty. Můžeme vám dnes představit nové posili v rámci našeho lektorského sboru a jejich seminářů / přednášek. Nové posily jsou odborníky ve svých oborech, což je ovšem náš standard a jsme velmi rádi, že je můžeme mezi námi přivítat. Podjme si postupně jednotlivé lektorky a lektora představit.

Ing. Jana Jáčová

Jana Jáčová - UOL
Ing. Jana Jáčová
UOL Účetnictví

Majitelka UOL Účetnictví a naší novou lektorkou ekonomické přednášky je Ing. Jana Jáčová. Paní Jáčová vystudovala Univerzitu v Pardubicích a řidí jednu z největších účetních firem v České republice. Také své aktivity postupně rozšiřuje na Slovensko. Jsme velmi rádi, že můžeme v našem lektorském sboru přivítat tak zkušenou manažerku a odbornici na účetnictví. Její přednáška se jmenuje Manažerská ekonomika v digitálním prostředí a zaměří se vní na to co potřebuje znát a vědět manažer v 21. století. Díky svým zkušenostem půjde zajísté o zajímavou a důležitou přednášku. Na její přednášku / seminář se můžeme těšit již 15. května.

Mgr. Petra Dolejšová

Mgr. Petra Dolejšová - ADM (MBA) - advokátka
Mgr. Petra Dolejšová
Advokátka

Advokátka Mgr. Petra Dolejšová je další posilou v rámci našeho studia MBA. Jedná se o jednu z nejznámějších právniček v České republice, která se zabývá tématy kolem GDPR, právo v marketingy a podobně. Jsme nadšení, že se nám podařilo paní Dolejšovou v jejím nabytém kalendáři domluvit pro naše studenty studia MBA. Můžete jí znát z různých konferencí, kde přednáší nebo z jejich soukromých školeních. Jeji přednáška na téma Právo a digitální svět zajisté zboří představy o nudných právních přednáškách, a představí vše potřebné v čem by se měl orientovat manažer i když není právník, ale přece jen právo je všude kolem nás. Na přednášku Právo a digitální svět se můžeme těšit již 12. června.

Ing. Miroslav Umlauf, MBA

Miroslav Umlauf - Avast

A poslední posilou je odborník na kyberbezpečnost a datovou bezpečnost Ing. Miroslav Umlauf, MBA ze společnosti AVAST. Jsme velmi rádi, že nám česká společnost AVAST, která ovšem působí celosvětově v oblasti ochrany uživatelů poskytla svého odborníka pro naši přednášku na téma Kyberbezpečnost. Zaměřuje se na témata datové strategie, managementu, governance, privacy a business intelligence. Takže zajisté není se bát toho, že by po této přednášce / semináři nebyl manažer vybaven potřebnými znalosti v těchto oblastech. A jsou to oblasti, které nemůžeme ignorovat, protože jsou všude kolem nás. Na tuto přednášku se můžeme těšit 10. července.

Informace o Akademii DM
Jana Jáčová, Kyberbezpečnost, Lektoři, Manažerská ekonomika v digitálním prostředí, Miroslav Umlauf, On-line výuka, Petra Dolejšová, Právo a digitální svět

Archivy

On-line přednáška – Moderní prezentace v digitální době
Manažerská ekonomika 2021

Další podobné články