Nový ročník studia MBA - 2023/2025 - on-line

Nový školní rok studia MBA na naší Akademii

Prázdniny nám již končí a čeká nás nový školní rok. S potěšením Vás můžeme informovat o novinkách a inovacích v našem, již 6. ročníku, on-line studia MBA zaměřeného na digitální management.

Jste připraveni se podílet na digitální Budoucnosti?

Zde se Vám otevírají nové dveře do světa inovací, digitálního vedení a moderního marketingu! Pokračuje nábor nových studentů do našeho zbrusu nového školního roku, který slibuje nové výzvy, obohacující učební zkušenosti a nezbytné dovednosti pro úspěch v rychle se měnícím digitálním prostředí.

Proč zvolit studium na Akademii digitálního managementu?

Naše akademie je orientována na digitální revoluci (PRŮMYSL 4.0 , AI), kde vám poskytneme praktické nástroje a znalosti potřebné k řízení úspěšných digitálních projektů a strategií. Naše osvědčené vyučovací metody a zkušení lektoři z praxe zajistí, že získáte relevantní a aktuální znalosti. Řada absolventů také již úspěšně obhájila své závěrečné práce, např. z oblasti digitální bezpečnoti v organizacích. Aboslventive svých pracích popisovali také úspěšné digitální transformace některých procesů u nich v organizacích. Podprobnější informace o obhajobách z března 2023 najdete ZDE.

Jedinečnost našeho programu

Náš program spočívá v žádaném zaměření na digitální kompetence manažera aktuálně v důrazu na umělou inteligenci. Ve stále konkurenčnějším podnikovém prostředí je porozumění a využití umělé inteligence klíčové. Proto jsme aktualizovali obsah našich tématických seminářů, abychom zahrnuli nejnovější trendy právě v oblasti AI . V jednotlivých tématech studia jsme doplnili ukázky z praxe použití AI v konkrétních tématických oblastech jednotlivých seminářů. Tento způsob se nám již osvědčil, když jsme jej aplikovali na posledních několika seminářích aktuálně probíhajícího ročníku studia. Např. jsme v posledních dvou seminářích doplnili odborná témata o praktické ukázky možného využití AI v daných tématech. Ověřili jsme si zájem studentů o doplnění využití AI do seminářů. Podrobnější informace najdete ZDE. Tím vám umožníme stát se průkopníky v oblasti digitálního řízení a marketingu.

Připojte se k nám 

Získejte mnohem více než jen diplom. Můžete se připojit ke společenství nadšenců, kteří sdílejí váš zájem o digitální inovace. Navíc budete mít přístup k našim partnerským firmám a sítím, což vám otevře dveře k praxi a případným novým pracovním příležitostem.
Přijměte naši výzvu a buďte připraveni na budoucnost s námi na Akademii digitálního managementu. Přihlaste se nyní ke studiu a začněte svou cestu k úspěchu v digitálním světě!

Čeká nás nový ročník našeho studia MBA 2023/25, který budeme zahajovat v sobotu 23.9.2023 on-line od 9:00 hodin.

V novém ročníku jsme aktualizovali stávající témata studia o praktické využití AI.

Již nyní jsou přihlášeni manažeři ze zajímavých profesí a prostředí. Pro případné zájemce už zbývá jen několik volných míst.

Přihlásit se můžete na stránce přihláška ke studium, případně můžete svůj dotaz poslat na e-mail info@akademie-dm.cz nebo nám zavolat na číslo +420 602 735 024.

Informace o Akademii DM
AI, Digitální kompetence, Digitální management, MBA, Nový ročník, On-line, On-line výuka

Archivy

Projektové řízení
Zahájení MBA studia: Termíny a témata seminářů pro I. semestr

Další podobné články