Nejčastější dotazy ke studiu MBA v Olomouci

Nejčastější dotazy ke studiu MBA v Olomouci

Na nejčastější dotazy ke studiu MBA v Olomouci rádi odpovíme v následujícím článku. Dotazy ke studiu MBA v Olomouci jsme seřadili dle jejich četnosti.

Nejčastější dotaz se týká ceny Studia MBA a způsobů možné úhrady

Celková cena za celou dobu Profesního studia MBA v Olomouci je 69 900 Kč v případě písemné přihlášky a 67 500 Kč v případě přihlášení se na našich webových stránkách www.Akademie-DM.cz. Pro další případné partnerské či množstevní slevy se informujte na info@Akademie-DM.cz . Informaci o konkrétní partnerské slevě (neboli výsledné koncové ceně) se také můžete informovat u našich partnerů uvedených na webu v sekci Partneři ZDE.

Možné způsoby úhrady ceny:

  1. Jednorázově – celou částku v úvodu studia (říjen 2018)
  2. Formou 3 splátek – vždy při zahájení semestru (říjen 2018, duben 2019, říjen 2019)
  3. Formou 18 splátek – vždy na začátku každého měsíce.

Dalším častým dotazem je dotaz na délku Studia MBA

Profesní studium MBA trvá celkem 18 měsíců. Je rozděleno na 3 po sobě jdoucí semestry po 6 měsících. Výuka v rámci prvních dvou semestrů probíhá prezenční formou vždy jednu sobotu v měsíci . Třetí semestr obsahuje jen 3 workshopy, opět vždy v sobotu. Dle možností plánujeme semináře vždy na třetí týden v měsíci. Konkrétní rozpis každého semestru obdrží studenti vždy na začátku každého semestru.

Další dotaz – Kdy a kde probíhá výuka?

Semináře probíhají jednu sobotu v měsíci, vždy od 9:00 hodin do cca 15:00 hodin. Místem realizace výuky je budova VZDĚLÁVACÍ CENTRUM firmy Počítačová služba s.r.o., Stupkova 413/1A, Olomouc, učebna č. 51 v 5. podlaží. Občerstvení po celý den, teplé a studené nealko nápoje jsou zajištěny a jsou v ceně studia.

Kdy bude zahájeno nejbližší studium MBA v Olomouci?

Nejbližší Profesní studium MBA v Olomouci bude zahájeno v sobotu 20.10.2018 v 9:00 hod na adrese Olomouc, Stupkova 413/1a, učebna 51.

Jak probíhá přijímací řízení ke studiu MBA?

Podmínky pro splnění požadavků ke přijetí studenta Profesního studia MBA jsou dvě:

  1. Ukončené VŠ vzdělání – minimální titul Bc. (případně srovnatelné)
  2. Minimálně 2 roky praxe na manažerské pozici

Splnění první podmínky přijetí k Profesnímu studiu MBA se dokládá kopií VŠ diplomu. Splnění druhé podmínky se dokládá profesním CV zájemce o studium.  O přijetí bude student informován emailem a následně bude ze strany Akademie Digitálního managementu z.ú. připravena k podpisu Smlouva o studiu. Současně budou připraveny i doklady k úhradě studia dle vybraného způsobu úhrady viz první bod tohoto článku.

Informace o Akademii DM
Cena, FAQ, Olomouc, Otázky a odpovědi

Archivy

Partneři profesního studia MBA v Olomouci
První seminář se již blíží … Ing. Jiří Chábera

Další podobné články