Hodnoceni studia MBA pohledem ředitelů škol

Další pohled ředitelů škol na naše studium MBA

Máme tu další vyjádření jednoho ze studentů našeho profesního studia MBA – tentokrát od ředitelů ZŠ a , který tak doplňuje předchozí článek Hodnocení studia MBA od ředitelky ZŠ. Jsme velice rádi, že vám můžeme poskytnout další názor vedoucího pracovníka ve školství. Je vidět, že pohled mimo vlastní „bublinu“ je přínosný jak pro ředitele školy, který komunikuje/diskutuje se svými spolu-studenty, například z řad korporátů nebo naopak, kdy manažeři v komerční sféře vidí/slyší pohled někoho ze školství. V tom je síla našeho studia MBA – neřešíme odkud manažer „pochází“, ale řešíme, co by měl „digitální“ manažer v dnešní době vědět. Samotné hodnocení si můžete přečíst níže.

Hodnocení studia MBA

Organizačně přiblížit studium MBA ředitelům příspěvkových organizací, jako jsou školy, považuji za skvělý nápad. Sám tohle studium nyní absolvuji a musím sdělit, že je povětšinou velmi přínosné setkat se na jednotlivých přednáškách s lektory, kteří působí právě mimo oblast školství. Je to příjemné, podnětné a osvěžující vystoupení z bubliny, kterou je v dnešní době ředitel příspěvkovky obklopen. Zaměření na digitalizaci a čistě manažerské kompetence je více než žádoucí a on-line forma zvolená Akademií dává nám ředitelům schůdný prostor k tomu, abychom zavaleni všemi možnými povinnostmi, byli schopni efektivně čas studiu věnovat. Rovněž fakt, že přednášky mají akreditaci MŠMT a existuje tedy možnost financovat jednotlivé přednášky jako dílčí školení může být velkou výhodou.

Mgr. Rostislav Novotný – Základní škola, Brno

Americký spisovatel George Orwell kdysi řekl: „Pokud nenávidíte násilí a nevěříte politice, zbývá vám jediný lék: vzdělání.“
Současná doba dává tomuto citátu velmi za pravdu a proto jsem rád, že se mohu účastnit vzdělávacího projektu Akademie digitálního managementu z.ú., který je kombinací profesionality, inspirace, ale zároveň není odtržený od reality. Naopak umožňuje frekventantům na různém stupni firemní hierarchie, rozšiřovat si znalosti ve svém oboru, získávat znalosti i v jiných oblastech, potkat se s významnými osobnostmi byznysu, sportu a dalších oborů. Člověk se vzdělává celý život a proto jsem rád, že Akademie přispívá i v mém profesním rozvoji.

Mgr. Martin Mokroš – ředitel Střední zdravotnické školy, Prostějov

Stále je možnost se přihlásit na další ročník

Pokud váháte nad naším studiem MBA, pak nás neváhejte kontaktovat, např. prostřednictvím e-mailu: info@akademie-dm.cz nebo na telefonu +420 602 735 024. Aktuálně máme již 75% kapacity pro další ročník obsazený. Další on-line ročník začíná 17.09. 2022, což vypadá, že je dostatek času se přihlásit, ale realita je taková, že přihlášky pro další ročník on-line studia MBA mohou být uzavřeny i dříve z důvodu naplněnosti ročníku.

Akreditace DVPP pro jednotlivé semináře je možno si zobrazit v PDF.

Informace o Akademii DM, Zajímavosti
Digitální management, DVPP, MBA, On-line, On-line výuka, Profesní studium

Archivy

Moderní prezentace v digitální době 2022
Seminář – Projektové řízení

Další podobné články