Zdravý životní styl manažera 2024

Zdravý životní styl manažera

Tuto sobotu, 24. 2. 2024, se budeme věnovat zdravému životnímu stylu manažera. Ruku na srdce – všichni víme, co bychom měli dělat, jak správně jíst, jak správně a dlouho spát, jak cvičit … Realita však bývá jiná. Nikdo z nás není superman, na druhou stranu, proč se na chvíli nezastavit a zamyslet se, co s tím?

Jak to bude v sobotu probíhat?

V sobotu se potkáme hned se dvěma profesionály ve svém oboru. Dopoledne si dáme do těla s Mgr. Radkem TOMÁNKEM – majitelem studia TRX v Olomouci. Ukážeme si, jak je možné cvičit a to nejen ve studiu, ale i doma. Cvičení TRX je vhodné nejen pro sportovce, ale i pro manažery. Cvičí se s vlastní vahou – takže čím víc vážíme, tím více zapojujeme i hluboké vnitřní svaly 🙂 Díky tomu si zlepšíte koordinaci a komplexní rozvoj těla. Některé cviky vypadají jednoduše, ovšem pokud je budete dělat správně, budete cítit i ty svaly, o kterých jste neměli ani potuchy.

Odpoledne se pak budeme věnovat teoretií, kterou Vás provede doc. MUDr. Dalibor PASTUCHA, Ph.D., MBA – spolumajitel našeho partnera ReFit Clinic s.r.o. Spolu s MUDr. Pastuchou se podíváme na rizika životního stylu manažerů, jak je pro nás důležitý pohyb a jaká jsou kritéria limitující fyzickou zátěž. Podíváme se jaké druhy pohybových aktivit jsou vhodné pro různé věkové a profesní skupiny. Jak je pro nás důležitá zdravá výživa a jak si nastavit množství potravy pomocí vlastní ruky. Pro manažery, a nejen pro ně, je důležitá také regenarace a odpočinek – i to je jedno z témat přednášky.

Tak co? Těšíte se?

My ano! Je to jedna z nejvíce aktivních přednášek. Díky záznamu si budet moci některé cviky vyzkoušet a zamyslet se nad svým jídelníčkem a svými (ne)správnými zvyky. Budeme rádi, když se k nám v sobotu připojíte. Využijte možnosti zeptat se profesionálů a poradit se s nimi.

Informace o Akademii DM
Digitální management, MBA, On-line, On-line výuka, Pastucha, Tománek, Zdravý životní styl manažera

Archivy

Využití technologie blockchain ve firemní praxi
Termíny seminářů II. semestru ročníku 2023/25

Další podobné články