Workshop o 3D technologiích u MCAE Systems v Kuřimi u Brna

Workshop o 3D technologiích u MCAE Systems v Kuřimi u Brna

Za pár dní nás čeká velice zajímavý workshop v sídle společnosti MCAE Systems s.r.o. v Kuřimi u Brna na téma 3D technologií. Jak možná víte, tak ředitel společnosti MCAE Ing. Miloslav Drápela měl přednášku na téma 3D technologie a jejich uplatnění v praxi. Již tehdy jsme studenty našeho studia MBA připravovali na možnost workshopu/exkurze přímo do sídla společnosti, kde by mohli všechno vidět na vlastní oči.

Workshop v Kuřimi u Brna

Co lze očekávat o workshopu o 3D technologií? Prohlídku celého areálu společnosti MCAE Systems, kde jsou různé technologie, které využívají pro svoji práci. Od 3D tiskáren až po 3D skenery. Účastníci uvidí kromě velkých „průmyslových“ strojů také i menší stroje, které jsou cenově přijatelnější pro malé a střední podniky. Naši studenti samozřejmě získali teoretické znalosti na přednášce spolu s ukázkami výrobků, které se dají vyrobit. Ale určitě budete souhlasit, že podívat se „pod pokličku“ přímo do areálu, jak fungují tyto stroje a možnost si je „ošahat“ se nenabízí každý den. Akce proběhne v sobotu 22.2. 2020 od 10:00.

Protože mezi studenti vzbudila tato akce velký zájem, tak můžeme oznámit, že jsme umožnili studentům našeho MBA studia vzít sebou i partnery. Chápeme, že tato skvělá příležitost se nenaskýtá každý den a chceme tak našim studentům nabídnout opět něco navíc. O tom je naše studium MBA, že se snažíme „spojit“ manažery s aktuálními trendy v různých oborech tak, aby měli rozhled a informace a mohli učinit správné manažerské rozhodnutí.

Z praxe pro praxi

O společnosti MCAE Systems

Pro ty, kteří neznají společnost MCAE Systems s.r.o., uvádíme, že se jedná o špičkovou společnost, která se více jak 25 let zabývá 3D technologiemi. Společnost sídlí v Kuřimi u Brna, ale má také pobočky v Mladé Boleslavi (kvůli blízkosti české automobilky) a také na Slovensku. První naše kontakty proběhly na Mezinárodním Strojírenském Veletrhu (MSV) v Brně. A jsme velmi rádi, že se nám podařilo domluvit na spolupráci a to jak na přednášce (která již proběhla), tak i na této exkurzi/workshopu.

Možnost pro budoucí studenty

Zaujalo Vás naše studium nebo tento exkluzivní workshop/exkurze s tématem 3D technologie v praxi? Pokud uvažujete o našem studiu MBA v Olomouci, tak máme pár míst v tomto workshopu/exkurzi volných. Kapacita je samozřejmě omezená, takže nemůžeme slíbit, že všichni, kteří se přihlásí, budou moci přijít. Pravděpodobně bude platit pravidlo „kdo dřív přijde …“. Pokud máte o exkuzi zájem, tak nám napište na e-mail info@akademie-dm.cz.

Informace o Akademii DM, Partneři akademie
3D skener, 3D technolgie ve firmách, 3D technologie, 3D tiskárna, Exkurze, MCAE Systems

Archivy

Studium MBA 2020 v Olomouci
Jaký byl workshop o 3D technologiích pro studenty MBA

Další podobné články