Aktualni informace kolem akademie

Aktuální informace kolem akademie – aktualizace

Vzhledem k aktuální situaci nemůžeme uspořádat žádnou akci, kde by se mohli shromažďovat účastníci. Takže z těchto důvodu jsme již museli odložit i obhajoby závěrečných prací aktuálních studentů, které byly plánovány na 21.3. 2020. Ze stejného důvodu ani nemůže začít nový ročník studia MBA v Olomouci, který byl také plánován na sobotu – 21.3. 2020 a později na sobotu 25.4. 2020.

Aktualizace 28.5. 2020

Z pochopitelných důvodů jsme začátek nového ročníku posunuli na 19.9. 2020 pro Olomouc a 16.1. 2021 pro Brno. Pokud máte stále zájem se přihlásit na nový termín tak můžete bud přes přihlášku nebo na e-mail info@akademie-dm.cz.

Předpokládané datum (aktualizace 20.04. 2020)

Protože situace se neustále dynamicky vyvíjí, tak vám nyní nemůžeme říci, kdy přesně budou nové data obhajoby závěrečných prací nebo zahájení nového ročníku. Zatím pracovně uvažujeme o termínu 13.6. 2020 pro zahájení nového ročníku, kdy snad bude již situace lepší. Pokud budeme nuceni datum opět posunout, tak vás neprodleně informuje na našem webu nebo na našich sociálních sítích. Ale vycházíme i z informaci od AIVD ČR, která zveřejnila tento článek, kde je potvrzení prezenčního vzdělávání v poslední vlně od 8.6. 2020.

Pokud uvažujete o přihlášení do nového ročníku studia MBA v Olomouci, tak se můžete ozvat jak přes naše formuláře na webových stránkách tak i přímo na e-mail info@akademie-dm.cz.

Informace o Akademii DM

Archivy

Jaký byl workshop o 3D technologiích pro studenty MBA
Úspěšné zakončení II. běhu studia MBA v Olomouci

Další podobné články